Борошномельно-елеваторне обладнання

 
Щоб зерно було якісним і придатним для помелу на борошно, необхідно його очистити від пилу, сміття і так далі. Домогтися цього можна за допомогою спеціальної техніки - борошномельного-елеваторного обладнання. У каталозі товарів Ви також знайдете зерноочисне обладнання та товари різних категорій, призначені для використання на підприємствах харчової промисловості, елеваторах, підприємствах агропромислового комплексу.
Наша компания работает на внутреннем и европейском рынках уже более 27 лет. Мы реализуем широкий ассортимент продукции. На все модели оборудования имеются соответствующие документы и сертификаты. Предоставляется гарантия. Доставка техники осуществляется по всей территории Украины и за границу.
 
 
 
 
 
 
 
 
Наша компанія працює на внутрішньому та європейському ринках вже більше 27 років. Ми реалізуємо широкий асортимент продукції. На всі моделі обладнання є відповідні документи і сертифікати. Надається гарантія. Доставка техніки здійснюється по всій території України та за кордон.
 
 

Каталог товарів

Контакти

ОБЛАДНАННЯ ТА КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ТА ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА
(основний офіс)

09112, Україна, Київська, Біла Церква, вул. Привокзальна, будинок 13
  • +38 (04563) 9-99-XX

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Зерноочисне обладнання з гарантією 1 рік від нашої компанії!
05 серпня 2019 в 16:50

Під час збирання зернових та інших культур в комбайни разом із зерном потрапляють і домішки: залишки рослин, колоски, насіння бур'янів тощо. Щоб підготувати зерно для зберігання та використання, його очищають та сортують…

 

Офіційний сайт

Ремікс: устаткування для переробки і зберігання зерна

Ремікс: устаткування для переробки і зберігання зерна

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create